Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocy 09 maja 2021 r.

przez | 8 maja 2021

1. Dziś Niedziela adoracyjna. Po Mszy świętej uklękniemy przed Najświętszym Sakramentem.

2. Od poniedziałku do środy będę modlił się o urodzaje podczas Mszy św. o godzinie 18.00.

3. Rozpoczął się miesiąc maj, poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo majowe w dni powszednie będzie po Mszy o 18.00 a później Msza Święta wieczorna. Natomiast w Niedzielę po Mszy o godzinie 12.00.

4. Pragnę podziękować: P. Żmijewskim, P. Makinowskim, P. Koziarom i P. Cichym z ul. Topolskiej za posprzątanie naszej świątyni. Zapraszam do szczególnej troski o nasz kościół Rodziców Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w środę na 15.00.

5. W Sobotę 15 maja o godzinie 14.00 Dzieci z klasy III przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. To wyjątkowa uroczystość w naszej parafii. Modlimy się, aby jak najpiękniej przeżyły ten wyjątkowy czas.

6. Pierwsza Spowiedź święta dla tych Dzieci i ich Rodziców w czwartek 13 maja o godzinie 16.00.

7. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: Tadeusz Kałwa, Aleksander Ptak, Antoni Wójcik, Ewa Gruszka, Magdalena Ryńca

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. W tym tygodniu wspominamy:
W poniedziałek Dzień modlitw o urodzaje
We wtorek Dzień modlitw o urodzaje
W środę Dzień modlitw o urodzaje
W czwartek wspomnienie N.M.P. z Fatimy
W piątek święto św. Macieja Apostoła

11. Pragnę już teraz Was moi Parafianie zaprosić na Sobotę 22 maja. Wtedy nasza parafia rozpocznie peregrynację Obrazu Świętego Józefa. Będziemy codziennie przez tydzień mogli modlić się w kościele, przed tym wizerunkiem Opiekuna Świętej Rodziny.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny życzę zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej oraz św. Józefa, a także wstawiennictwa Wszystkich świętych.

Za chwilę rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu, a później Was pobłogosławię.