Ogłoszenia na Niedzielę Wniebowstąpienia Pana Jezusa 16 maja 2021 r.

przez | 15 maja 2021

1. W tym miejscu chciałbym wypowiedzieć moją radość, w dniu wczorajszym trzynaścioro Dzieci z naszej parafii przystąpiło do Sakramentu Eucharystii. Po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa do swoich serc. Obecnie przeżywają Biały tydzień i spotykają się podczas Mszy św. o godzinie 18.00. Bogu niech będą dzięki za ich pełne uczestnictwo we Mszy świętej.

2. Pragnę jeszcze raz bardzo podziękować Rodzicom Dzieci Komunijnych za posprzątanie naszej świątyni, i doprowadzenie terenu wokół kościoła do pięknego, dzisiejszego wyglądu. W tym miejscu wypowiadam moje słowa: Bóg zapłać, za ten trud i złożoną ofiarę Rodziców Dzieci Komunijnych na nasz Kościół. Zapraszam do szczególnej troski o naszą świątynię w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Topolskiej i Rodziców Narzeczonych w sobotę do południa.

3. Miesiąc maj, jest zawsze poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwo majowe w dni powszednie jest po Mszy o 18.00 a później kolejna Msza Święta wieczorna. Natomiast w Niedzielę po Mszy o godzinie 12.00.

4. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: Antoni Kotania, Sławomir Krzysztofczyk, Zbigniew Nowak, Rafał Nowak, Piotr Cerazy, Justyna Sendor

5. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

7. W sobotę 22 maja o godzinie 17.30 przywitamy Obraz Św. Józefa. Wtedy asysta liturgiczna wraz z księdzem uroczyście wprowadzi obraz do kościoła i nasza parafia rozpocznie peregrynację. Będziemy codziennie przez tydzień mogli modlić się w kościele, przed tym wizerunkiem Opiekuna Świętej Rodziny. Szczegółowy plan peregrynacji umieszczę w internecie i na nowej tablicy ogłoszeń.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny życzę zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej, oraz św. Józefa, a także wstawiennictwa Wszystkich świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam
Na zakończenie pragnę Was pobłogosławić.