Ogłoszenia na IV Niedzielę zwykłą 30 stycznia 2022 r.

przez | 29 stycznia 2022

 

1. Przeżywamy IV Niedzielę zwykłą. W dniu dzisiejszym o godzinie 10.00 jest spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcimy świece.

2. Pragnę bardzo podziękować: P. Monice Gaudyn i P. Kindze Obarzanek za posprzątanie naszej świątyni. Do kwiatów dołączyła P. Zofia Mikina i P. Janina Grzęda. Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z ul. Budzyńska w sobotę do południa.

3. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

4. W środę 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte o godzinie 8.00 10.00 i 18.00. Taca w tym dniu jest przeznaczona na wsparcie klasztorów kontemplacyjnych w naszej diecezji.

5. Zapraszam Wszystkich chętnych i Róże Różańcowe w sobotę na Mszę świętą o godzinie 18.00 i Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za wszystkie profanacje, bluźnierstwa Jej uczynione.

6. W tym tygodniu wspominamy;
W poniedziałek wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera
W środę święto Ofiarowania Pańskiego
W czwartek wspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika
W sobotę wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy

7. Również w tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiadam od 17.30 zawsze przed Mszą świętą.

8. W I piątek miesiąca do południa, udam się do chorych, proszę o zgłoszenie w zakrystii.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam