Ogłoszenia na V Niedzielę zwykłą 07 lutego 2021 r.

przez | 6 lutego 2021

1. Przeżywamy I Niedzielę miesiąca, po Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Wyjątkowo w tym miesiącu modlimy się za konających: Aby Bóg w swoim miłosierdziu udzielił im przebaczenia grzechów.

2. Pragnę bardzo podziękować: P. Barbarze Juszczyk i P. Joannie Cicha za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

3. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

4. W czwartek przypada Światowy Dzień Chorych. W tym dniu modlimy się za wszystkich chorych, podczas Mszy świętej o godzinie 12.00, będę udzielał Sakramentu namaszczenia chorych. Bardzo proszę, aby osobom starszym, chorym dopomóc w dotarciu na Eucharystię.

5. Intencja na miesiąc luty: Modlimy się w intencji kobiet-ofiar przemocy , aby były chronione przez społeczeństwo, a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane. Po Mszy świętej o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca świętego dla Wszystkich Róż Różańcowych.

6. W tym tygodniu wspominamy;
W środę wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy;
W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes-Światowy Dzień Chorego;

7. Na cmentarzu został ustawiony kontener na śmieci.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam
Zapraszam do wspólnej adoracji Pana Jezusa obecnego w Eucharystii, a na zakończenie udzielę błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.