Ogłoszenia na IV Niedzielę zwykłą, 31 stycznia 2021 r.

przez | 30 stycznia 2021

1. Przeżywamy IV Niedzielę zwykłą. W dniu dzisiejszym o godzinie 10.00 jest spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcimy świece.

2. Pragnę bardzo podziękować: P. Krystynie Widłak i P. Annie Krzan za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

3. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

4. We wtorek 02 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte jak w niedzielę. Taca w tym dniu jest przeznaczona na wsparcie klasztorów kontemplacyjnych w naszej diecezji.

5. Zapraszam Wszystkie Róże Różańcowe w sobotę na Mszę świętą o godzinie 18.00 i Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za wszystkie profanacje, bluźnierstwa Jej uczynione.

6. W tym tygodniu wspominamy;
We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego
W piątek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
W sobotę wspomnienie Świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy

7. Zwracam się z prośbą i zapraszam wszystkich ministrantów do służenia. Zachęcam natomiast tych, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu i zostać ministrantem.

8. Również w tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiadam od 17.30 zawsze przed Mszą świętą.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam
Na rozpoczynający się tydzień pragnę Was pobłogosławić.