Ogłoszenia na V niedzielę Wielkiego Postu, 3 kwietnia 2022 r.

przez | 2 kwietnia 2022

1. Dzisiejsza V Niedziela Wielkiego Postu zbliża nas do najważniejszych wydarzeń zbawczy w naszej wierze. Intencja dla Róż Różańcowych na miesiąc kwiecień: Modlimy się za pracowników służby zdrowia. Po Eucharystii o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca świętego.

2. Wypowiadam słowo wdzięczności Parafianom, którzy skorzystali z daru uczestniczenia w Rekolekcjach Wielkopostnych. A w dniu wczorajszym przystąpili do sakramentu pokuty i pojednania.

3. Za uczestniczenie w rekolekcjach, drodze krzyżowej i gorzkich żalach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Pragnę podziękować: P. Elżbiecie Sobieraj, P. Annie Kowalskiej, P. Teresie Chmura za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły także ofiarę na kwiaty. Zapraszam kolejne dwie rodziny z ul. Owocowej w sobotę do południu.

5. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: Grzegorz Tytko, Stanisław Krzemiński, pewna osoba, Marta Lonc;

7. W tym tygodniu przypada:
W piątek Droga krzyżowa o godzinie 17.00
W Niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.00 Gorzkie Żale

8. W następną niedzielę, 10 kwietnia zapraszam młodzież, która chce przystąpić do sakramentu bierzmowania na Mszę świętą o godzinie 10.00.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Za tydzień będziemy przeżywać Niedziele Palmową.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, życząc zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Wszystkich świętych.