Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu, 27 marca 2022 r.

przez | 26 marca 2022

1. Dzisiejsza IV Niedziela Wielkiego Postu (Laetare) posiada akcent paschalnej radości.

2. Nasze rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w dniach od 1 do 3 kwietnia, tj. od piątku do niedzieli. Poprowadzi je ks. mgr Michał Krężel. Plan rekolekcji jest następujący: Piątek, 17.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej;
18.00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich;
Sobota, dzień spowiedzi: 8.30-12.30; 15.30-16.30
9.00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich;
11.00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich;
16.00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich;
Niedziela 8.00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich;
10.00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich;
12.00 Msza św. z kazaniem dla wszystkich; Nabożeństwo Gorzkich Żali;

3. Za uczestniczenie w rekolekcjach, drodze krzyżowej i gorzkich żalach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcam do spowiedzi, bowiem przyjadą księża i będą w tym wyznaczonym czasie spowiadać w kościele. Nie zwlekajmy na ostatnią chwilę.

4. Pragnę podziękować: P. Otyli Mrozowskiej i P. Iwonie Latos za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły także ofiarę na kwiaty. Zapraszam kolejne dwie rodziny z ul. Owocowej wyjątkowo w czwartek popołudniu na 16.00.

5. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyła pewna osoba.

7. W tym tygodniu przypada:
W I piątek do południa udam się z Komunią świętą do chorych. Proszę o zgłaszanie ich w zakrystii.
W I sobotę Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

9. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, życząc zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Wszystkich świętych.