Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu 21 marca 2021 r.

przez | 20 marca 2021

1. Dzisiejsza V Niedziela Wielkiego Postu zbliża nas do najważniejszych wydarzeń zbawczy w naszej wierze.

2. Wypowiadam słowo wdzięczności Parafianom, którzy skorzystali z daru uczestniczenia w Rekolekcjach Wielkopostnych. A w dniu wczorajszym przystąpili do sakramentu pokuty i pojednania.

3. Za uczestniczenie w rekolekcjach, drodze krzyżowej i gorzkich żalach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Pragnę podziękować: P. Edycie i Nikoli Piwowarczyk, oraz P. Annie Twardowska za posprzątanie naszej świątyni. Zapraszam do szczególnej troski o nasz kościół kolejne dwie rodziny z ul. Błonie w sobotę do południu.

6. Można nabyć w zakrystii baranki wielkanocne, ofiara jest przeznaczona na wsparcie działań Caritas Diecezji Kieleckiej.

7. W tym tygodniu przypada:
W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia.
W piątek Droga krzyżowa o godzinie 17.00
W Niedzielę po Mszy św. o godzinie 12.00 Gorzkie Żale

8. Pragnę poinformować, że zapłaciłem od grudnia 2020 do stycznia 2021 roku za ogrzewanie naszego kościoła sumę 1641, 00 zł

9. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: Stefan Mrozowski, Tadeusz Skoczek, Grzegorz Dubaj, Elżbieta Swat, Kinga Obarzanek, Agnieszka Sobieraj.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

11. W następną niedzielę będziemy mogli złożyć ofiarę na tacę za ogrzewanie naszej świątyni. To zarazem Niedziela Palmowa.

12. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, życząc zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Wszystkich świętych.

Na zakończenie jak zawsze pragnę Was pobłogosławić.