Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocy, 8 maja 2022 r.

przez | 7 maja 2022

1. W tym tygodniu rozpoczynamy Tydzień modlitw o święte powołania kapłańskie i zakonne.

2. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwie majowym, tak bardzo jest nam potrzebna opieka Matki Bożej w tym czasie niepokoju.

3. Wzorem lat ubiegłych bardzo proszę o udekorowanie i odnowienie figur i przydrożnych krzyży.

4. Pragnę podziękować: P. Wioletcie Jałocha i P. Magdalenie Cichy za posprzątanie naszej świątyni. Zapraszam troski o nasz kościół kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południu.

5. W niedzielę 15 maja poświęcenie pól w Cudzynowicach o godzinie 16.00.

6. Zapraszam na spotkanie młodzież do sakramentu bierzmowania we wtorek na godzinę 17.00

7. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: Celina Kozik, Aleksander Ptak, Tomasz Mucha, Robert Adamusik, Robert Przechera, Mariusz Cichy, Marian Iwański, Magdalena Ryńca

9. Przypominam, że ogłoszenia i intencje mszalne są umieszczone w gablocie i na stronie internetowej parafii.

10. W tym tygodniu wspominamy:
W Poniedziałek uroczystość św. Stanisława bp i męczennika
W Piątek wspomnienie N.M.P. z Fatimy

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach.