Ogłoszenia na Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 5 czerwca 2022 r.

przez | 7 czerwca 2022

1. Zmiana tajemnic Różańca Świętego po Mszy świętej o godzinie 8.00. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się w intencji rodzin chrześcijańskich na całym świecie, o świętość życia. Po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończy się czas Wielkanocy i czas spowiedzi wielkanocnej. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt. Msze święte o godzinie 8.00; 10.00 i 12.00.

3. Odpust w naszej Parafii będziemy przeżywać 19 czerwca.

4. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców po Mszy świętej o godzinie 10.00.

5. Od poniedziałku rozpoczynamy tydzień zwykły w ciągu roku.

6. Pragnę bardzo podziękować P. Renacie Łach i P. Grzegorzowi Tytko za posprzątanie naszej świątyni. Zapraszam do szczególnej troski o nasz kościół w tym tygodniu dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

7. Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie jest po Mszy o 18.00, a potem wieczorna Msza święta. Natomiast w Niedzielę po Mszy o godzinie 12.00.

8. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy świętej będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki na Fundusz Remontowo-budowlany Diecezji Kieleckiej.

9. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: Józef Latos, Edward Kobierski, Stanisław Kania, Andrzej Latos, Anna Michno.

10. Rodzice Dzieci Komunijnych przekazali na kościół ofiarę 500zł.

11. Ofiarodawcy minionego tygodnia na poświęcenie pól: Wrzesień Dariusz, pewna osoba, Chumikowski Robert, Michno Anna, Zelga Adam,

13. W tym tygodniu wspominamy:
W Poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
W Środę wspomnienie św. Jadwigi Królowej
W Czwartek Święto ku czci Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
W Sobotę wspomnienie św. Barnaby, Apostoła

14. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.