Ogłoszenia na Uroczystość Odpustową ku czci Św. Antoniego, 16 czerwca 2024 r.

przez | 15 czerwca 2024

1. Przeżywamy w naszej Wspólnocie Parafialnej Uroczystość odpustową ku czci Św. Antoniego. Dziękuję Wam moi Drodzy za tak liczne przybycie i życzliwość dla naszej Parafii.

2. Pragnę również bardzo podziękować P.Ewie Kuc, P.Agnieszce Nurkowska, P.Nikoli Durbas, P.Agnieszce Szwajca i P.Katarzynie Wrzesień za posprzątanie naszej świątyni i przygotowanie do dzisiejszego święta, oraz piękne kwiaty. W tym tygodniu zapraszam dwie rodziny z ul.Koszyckiej w sobotę do południa.

3. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: pewna osoba, P.Jacek Sobczyk

4. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego.”Myśląc o naszym Kościele Katolickim i Ojczyźnie musimy sięgać również do katolickich mediów. A Św. Maksymilian przestrzegał: „Jeśli nie będziemy mieli katolickich mediów, możemy wybudować wiele kościołów, ale one będą puste.”

6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w poniedziałek wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika
w środę wspomnienie św. Romualda, opata
w piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
w sobotę wspomnienie św. Pawła z Noli, biskupa

7. Pielgrzymka Dzieci Komunijnych i Rodziców 19 czerwca w środę Wyjazd o 6.45 z parkingu przed kościołem. Można się jeszcze zapisać, są wolne miejsca. Kontakt z P.Katarzyną Bienias katechetką.

8. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania w środę 19 czerwca o godzinie 17.00

9. Zapraszam na Mszę świętą w piątek 21 czerwca na godzinę 8.00 z racji Zakończenia Roku Szkolnego i Katechetycznego Wszystkie Szkoły w Cudzynowicach: Zespół Szkół Rolniczych, Szkołę Twórczą i Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo- Rewalidacyjnych.

10. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam, Św. Antoni módl się za nami.