Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa, 31 grudnia 2023 r.

przez | 30 grudnia 2023

1. Dziś Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

2. Pragnę bardzo podziękować P.Barbarze Sobczyk, P.Barbarze Ćwiertnia, P.Beacie Kozik za posprzątanie naszej świątyni. Do do kwiatów dołączył P.Leszek Suchecki. Na następny tydzień zapraszam dwie rodziny z ul. Topolska w piątek.

3. Jutro Nowy Rok Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze święte jak w niedzielę.

4. W Pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa Grona Przyjaciół Seminarium o nowe powołania do kapłaństwa.

5. W Pierwszy piątek miesiąca, spowiedź przed Mszą św. o godzinie 17.00.

6. W sobotę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli. Taca z tego dnia przeznaczona jest na cele misyjne. Msze święte jak w Niedzielę. Na każdej Mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła.

7. W tym tygodniu wspominamy;
w poniedziałek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki
w sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Wizyta duszpasterska tzw. kolęda jest wywieszona w gablocie i na stronie internetowej parafii.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.