Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu, 24 grudnia 2023 r.

przez | 24 grudnia 2023

1. Dziś IV Niedziela Adwentu. To zarazem dzień w którym zasiądziemy do wspólnego stołu, by spożyć Wigilię, złożyć sobie życzenia i połamać się opłatkiem. O 24.00 Pasterka, wcześniej oczekując na narodziny Mesjasza o godzinie 23.45 zaśpiewamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.

2. Jutro w poniedziałek Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze święte o godzinie: 8.00; 10.00 i suma o 12.00.

3. We wtorek II Dzień Świąt, święto Św. Szczepana pierwszego męczennika. Poświecenie owsa na wszystkich Mszach świętych. Msze święte tak jak w niedzielę. Tego dnia naszą ofiarą na tacę wspieramy KUL.

4. Wyrażam moją wdzięczność P. Janowi Kotani i P. Grzegorzowi Latosowi za oprawienie choinek. To słowo podziękowania kieruję także do ministrantów: Huberta Kuca, Konrada Jaskuły, Wiktora Muchy, Szymona Sobczyka i Miłosza Nurkowskiego za pomoc w ubieraniu choinek.

5. Pragnę bardzo podziękować P.Annie Twardowskiej, P.Edycie Piwowarczyk i P.Arturowi Janusowi za posprzątanie naszej świątyni. Złożyli również ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień zapraszam kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy;

-w środę święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
-w czwartek święto, Świętych Młodzianków męczenników

7. Na kościół złożyły ofiarę: pewna rodzina

8. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

9. Warto Moi Drodzy sięgnąć do prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy po Uroczystość Trzech Króli.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.