Ogłoszenia na III Niedzielę zwykłą 24 stycznia 2021 r.

przez | 23 stycznia 2021

1. Przeżywamy III Niedzielę zwykłą, jest to zarazem Niedziela Słowa Bożego.

2. Pragnę zaprosić do troski o naszą świątynię na następny tydzień, kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

3. Bogu niech będą dzięki za Waszą postawę podczas kolędy. Te spotkania i nasza wspólna modlitwa, były zawierzeniem Panu Bogu tego trudnego czasu pandemii. Sprawowałem te Eucharystię wypraszając łaskę zdrowia, opiekę i Boże błogosławieństwo dla Was. Mam radość w sercu, że jako Wasz proboszcz mogę się za Was modlić.
BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

4. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

5. Podpisałem już umowę z Kazimierskim Przedsiębiorstwem Komunalnym Sp.z.o.o. Myślę, że jeszcze w tym tygodniu pojawi się na cmentarzu kontener na śmieci.

6. W tym tygodniu wspominamy;
W poniedziałek święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
We wtorek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
W środę wspomnienie błogosławionego Jerzego Matulewicza, biskupa
W czwartek wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

7. W czwartek 28 stycznia zapraszam na spotkanie o godzinie 17.00 wszystkich ministrantów i tych, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu.

8. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej proszę o zakupienie świec. Spotkanie i Msza święta na której je poświęcimy będzie 31 stycznia o godzinie: 10.00.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.
Na zakończenie pragnę Was pobłogosławić.