Ogłoszenia na III Niedzielę zwykłą – Niedzielę Słowa Bożego, 23 stycznia 2022 r.

przez | 22 stycznia 2022

1. Przeżywamy III Niedzielę zwykłą, jest to zarazem Niedziela Słowa Bożego.

2. Bogu niech będą dzięki za Waszą postawę podczas kolędy. Te spotkania i nasza wspólna modlitwa, były zawierzeniem Panu Bogu tego trudnego czasu pandemii. Sprawowałem te Eucharystię wypraszając łaskę zdrowia, opiekę i Boże błogosławieństwo dla Was. Mam radość w sercu, że jako Wasz proboszcz mogę się za Was modlić.
BÓG ZAPŁAĆ za Waszą życzliwość i złożone ofiary.

3. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

4. Pragnę bardzo podziękować P. Beacie Latos, P. Iwonie Widłak i P. Agnieszce Prząda za posprzątanie naszej świątyni. Do ofiary na kwiaty dołączyła P. Krystyna Krzysztofczyk. Na następny tydzień zapraszam dwie rodziny z ul. Budzyńska w sobotę do południa.

5. W tym tygodniu wspominamy;
W poniedziałek wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora kościoła
We wtorek święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
W środę wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
W czwartek wspomnienie błogosławionego Jerzego Matulewicza, biskupa
W piątek wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

6. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej proszę o zakupienie świec. Spotkanie i Msza święta na której je poświęcimy będzie 30 stycznia o godzinie: 10.00.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.