Ogłoszenia na IV Niedzielę zwykłą, 29 stycznia 2023 r.

przez | 28 stycznia 2023

1. Przeżywamy IV Niedzielę zwykłą. Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca świętego. Osoby chętne, które chciałyby należeć do Żywego Różańca zapraszam serdecznie do tej modlitwy i zapisanie się do poszczególnych Kół Różańcowych.

2. Pragnę bardzo podziękować: P. Halinie Mol i P. Jadwidze Kotania za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły także ofiarę na kwiaty Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z ul. Rynek w sobotę do południa.

3. Kończy się wizyta duszpasterska w naszej wspólnocie. Dziękuję Wam drodzy za serdeczne przyjęcie i wspólną modlitwę. Za to, że mogę nawiedzić Wasze domy przynosząc Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać za ofiary, które składacie podczas kolędy.
W Poniedziałek 30 stycznia – od godziny 15.00 dodatkowa kolęda dla rodzin, które były nieobecne a chciałyby, aby kapłan pobłogosławił ich dom. Zgłoszenia indywidualne.

4. W czwartek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte o godzinie 8.00 10.00 i 18.00. Taca w tym dniu jest przeznaczona na wsparcie klasztorów kontemplacyjnych w naszej diecezji.

5. Dnia 2 lutego o godzinie 10.00 jest spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcimy świece.

6. Zapraszam Wszystkich chętnych i Róże Różańcowe w sobotę na Mszę świętą o godzinie 18.00 i Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za wszystkie profanacje, bluźnierstwa Jej uczynione.

7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy;
we wtorek wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera
w czwartek święto Ofiarowania Pańskiego
w piątek wspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika

8. Również w tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek miesiąca do południa, udam się do chorych, proszę o zgłoszenie w zakrystii. Spowiedź dla dzieci o godzinie 17.30

9. Zapraszam serdecznie młodzież we wtorek 31 stycznia na godzinę 11.00 do pomocy przy rozbieraniu szopki.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam