Ogłoszenia na III Niedzielę zwykłą, 22 stycznia 2023 r.

przez | 21 stycznia 2023

1. Przeżywamy III Niedzielę zwykłą, jest to zarazem Niedziela Słowa Bożego.

2. Trwa wizyta duszpasterska w naszej wspólnocie. Dziękuję Wam drodzy za serdeczne przyjęcie i wspólną modlitwę. Za to, że mogę nawiedzić Wasze domy przynosząc Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać za ofiary, które składacie podczas kolędy.

3. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

4. Pragnę bardzo podziękować P. Tadeuszowi Kałwa i P. Barbarze Kania za posprzątanie naszej świątyni. Złożyli również ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień zapraszam dwie rodziny z ul. Rynek w sobotę do południa.

5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy;
we wtorek wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora kościoła
w środę święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
w czwartek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa
w piątek wspomnienie błogosławionego Jerzego Matulewicza, biskupa
w sobotę wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła

6. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej proszę o zakupienie świec. Spotkanie i Msza święta na której je poświęcimy będzie 2 lutego o godzinie: 10.00.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

8. Wizyta pasterska w tym tygodniu. Plan kolędy znajduje się na stronie parafii i w gablocie ogłoszeń.

Poniedziałek, 23 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Rynek do P. Mazurów włącznie
Wtorek, 24 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Rynek od rodziny P.Kałwów do końca
Środa, 25 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z Kamyszowa od P. Kobierskiej do P.Chumikowskich
Czwartek, 26 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z Kamyszowa trzy rodziny mieszkające na”Górce”, oraz rodziny mieszkające nad rzeką.
Piątek 27 stycznia -od godziny 9.00 dla Parafian z Kamyszowa od P. Zofii Cham do końca.
Sobota 28 stycznia – od godziny 9.00 ul. Budzyńska numery nieparzyste

9. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.