Ogłoszenia na IV Niedzielę zwykłą, 28 stycznia 2024 r.

przez | 27 stycznia 2024

1. Przeżywamy IV Niedzielę zwykłą. Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 8.00 zapraszam Róże Żywego Różańca, aby dokonać wymiany tajemnic między sobą.

2. Pragnę bardzo podziękować: P.Rodzinie Saganów i P.Magdalenie Wojnarowicz za posprzątanie naszej świątyni. Złożyli także ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień, proszę kolejne dwie rodziny z ul. Topolska w sobotę do południa.

3. Kończy się wizyta duszpasterska w naszej wspólnocie. Dziękuję Wam drodzy za serdeczne przyjęcie i wspólną modlitwę. Za to, że mogę nawiedzić Wasze domy przynosząc Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać za ofiary, które składacie podczas kolędy.
W Poniedziałek 29 stycznia – od godziny 15.00 dodatkowa kolęda dla rodzin, które były nieobecne a chciałyby, aby kapłan pobłogosławił ich dom.

4. W piątek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte o godzinie 8.00 10.00 i 12.00. Poświęcenie świec na każdej Mszy świętej. Taca w tym dniu jest przeznaczona na wsparcie klasztorów kontemplacyjnych w naszej diecezji. To również I piątek miesiąca, spowiedź przed każdą Mszą świętą dla dzieci, które zbierają dziewięć piątków miesiąca. A po sumie Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

5. Dnia 4 lutego o godzinie 10.00 jest spotkanie Rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Na Mszy świętej poświęcimy świece.

6. Zapraszam Wszystkich chętnych i Róże Różańcowe w sobotę na Mszę świętą o godzinie 18.00 i Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za wszystkie profanacje, bluźnierstwa Jej uczynione.

7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy;
w środę wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera
w piątek święto Ofiarowania Pańskiego
w sobotę wspomnienie Św. Błażeja, biskupa i męczennika

8. Zapraszam serdecznie młodzież w czwartek 1 lutego na godzinę 15.00 do pomocy przy rozbieraniu szopki.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam