Ogłoszenia na III Niedzielę zwykłą, 21 stycznia 2024 r.

przez | 20 stycznia 2024

1. Przeżywamy III Niedzielę zwykłą, jest to zarazem Niedziela Słowa Bożego.

2. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską w naszej wspólnocie. Dziękuję Wam drodzy za serdeczne przyjęcie i wspólną modlitwę. Za to, że mogę nawiedzić Wasze domy przynosząc Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać za ofiary, które składacie podczas kolędy.

3. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

4. Pragnę bardzo podziękować P.Małgorzacie Ściupidro i P.Kamilowi Adamusik za posprzątanie naszej świątyni. Złożyli ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień zapraszam dwie rodziny z ul. Topolska w sobotę do południa.

5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy;

-w poniedziałek wspomnienie św. Wincentego Pallottiego, prezbitera

-we wtorek wspomnienie Św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora kościoła

-w środę święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła

-w piątek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa

-w sobotę wspomnienie błogosławionego Jerzego Matulewicza, biskupa

6. Na ubezpieczenie kościoła złożyli ofiarę: pewna rodzina, pewna osoba.
BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

7. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej proszę o zakupienie świec. Spotkanie i Msza święta na której je poświęcimy będzie 4 lutego o godzinie: 10.00.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”

9. Plan kolędy znajduje się na stronie parafii i w gablocie ogłoszeń. Wizyta duszpasterska w tym czasie:

Poniedziałek, 22 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Rynek do P. Mazurów włącznie

Wtorek, 23 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Rynek od rodziny P.Kałwów do końca

Środa, 24 stycznia – od godziny 15.30 dla Parafian z ul Szkolna blok nr 1 -nauczycielski

Czwartek, 25 stycznia – od godziny 15.00 dla Parafian z ul. Szkolna (od P.Ptak)

Piątek, 26 stycznia – od godziny 15.30 dla Parafian z ul. Szkolna blok nr 2-pracowniczy

Sobota 27 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Budzyńska pozostałe domy do końca

10. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.