Ogłoszenia na II Niedzielę zwykłą 17 stycznia 2021 r.

przez | 16 stycznia 2021

1. Dziś II Niedziela zwykła, rozpoczynamy tydzień modlitw o zjednoczenie chrześcijan.

2. Pragnę bardzo podziękować P.Marzenie Kula i P.Wiesławie Skoczek za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły także ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień zapraszam kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

3. W środę przypada dzień w którym nasza parafia modli się o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne w naszej diecezji.

4. W następną niedzielę, taca będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

5. W tym tygodniu wspominamy;
We wtorek Św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa
W środę w naszej parafii modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej diecezji
W czwartek Św. Agnieszki dziewicy i męczennicy

6. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary na tacę.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

8. Wizytę duszpasterską w tym czasie koronavirusa będziemy przeżywać w następujący sposób: Będę Państwa zapraszał ulicami do kościoła na wspólną Mszę świętą o godzinie 17.00 w intencji rodzin i Boże błogosławieństwo. Plan kolędy znajduje się na stronie parafii i w gablocie ogłoszeń.

Poniedziałek, 18 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul.Szkolna od rodziny Ptaków do rodziny Skinderów.

Wtorek, 19 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul. Szkolna bloki.

Środa, 20 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul. Zbożowa.

Czwartek, 21 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian, którzy z różnych przyczyn nie mogli być w wyznaczonym terminie.
Niech te spotkania i wspólna modlitwa – będą zawierzeniem Panu Bogu tego trudnego czasu i wyproszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla Was.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.
Na zakończenie pragnę Was pobłogosławić.