Ogłoszenia na II Niedzielę zwykłą, 15 stycznia 2023 r.

przez | 14 stycznia 2023

1. Dziś II Niedziela zwykła, rozpoczynamy tydzień modlitw o zjednoczenie chrześcijan.

2. Pragnę bardzo podziękować P. Teresie Leśniowskiej i P. Wioletcie Mazur za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień zapraszam dwie rodziny z ul. Rynek w sobotę do południa.

3. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską w naszej wspólnocie. Dziękuję Wam drodzy za serdeczne przyjęcie i wspólną modlitwę. Za to, że mogę nawiedzić Wasze domy przynosząc Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać za ofiary, które składacie podczas kolędy.

4. W sobotę 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Modlimy się tego dnia za naszych kochanych Seniorów, prosząc dla nich o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i to wyjątkowe wstawiennictwo Wszystkich Świętych.

5. W następną niedzielę, taca będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
we wtorek wspomnienie Św. Antoniego, opata
w czwartek wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
w sobotę wspomnienie Św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

8. Wizyta duszpasterska w tym czasie. Plan kolędy znajduje się na stronie parafii i w gablocie ogłoszeń.

Poniedziałek, 16 stycznia – od godziny 8.30 dla Parafian z ul Topolska
Wtorek, 17 stycznia – od godziny 15.00 dla Parafian z ul. Szkolna przy drodze kazimierskiej
Środa, 18 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian za kościołem
Czwartek, 19 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Błonie
Piątek, 20 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Górka
Sobota, 21 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Budzyńska numery parzyste

9. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.
Wszyscy Święci – módlcie się za nami.