Ogłoszenia na II Niedzielę zwykłą, 14 stycznia 2024 r.

przez | 13 stycznia 2024

1. Dziś II Niedziela zwykła, rozpoczynamy tydzień modlitw o zjednoczenie chrześcijan.

2. Pragnę bardzo podziękować P. Januszowi Zachariasz, P. Danucie i P.Monice Kwiecień za posprzątanie naszej świątyni. Złożyli ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień zapraszam dwie rodziny z ul. Topolska w sobotę do południa.

3. Rozpoczęliśmy wizytę duszpasterską w naszej wspólnocie. Dziękuję Wam drodzy za serdeczne przyjęcie i wspólną modlitwę. Za to, że mogę nawiedzić Wasze domy przynosząc Boże błogosławieństwo. Bóg zapłać za ofiary, które składacie podczas kolędy.

4. W niedzielę 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Modlimy się tego dnia za naszych kochanych Seniorów, prosząc dla nich o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i to wyjątkowe wstawiennictwo Wszystkich Świętych.

5. W następną niedzielę, taca będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w środę wspomnienie Św. Antoniego, opata
w piątek wspomnienie Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
w sobotę wspomnienie Św. Fabiana, papieża i męczennika

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

8. Plan kolędy znajduje się na stronie parafii i w gablocie ogłoszeń. Wizyta duszpasterska w tym czasie:

Poniedziałek, 15 stycznia – od godziny 8.30 dla Parafian z ul Topolska
Wtorek, 16 stycznia – od godziny 15.00 dla Parafian z ul. Szkolna przy drodze kazimierskiej
Środa, 17 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian ul. Kolejowa za kościołem
Czwartek, 18 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Błonie
Piątek, 19 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Górka
Sobota, 20 stycznia – od godziny 9.00 dla Parafian z ul. Budzyńska od P.Koziara E. do P.Widłak E.

9. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.
Wszyscy Święci – módlcie się za nami.