Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego

przez | 9 stycznia 2021

1. Dziś przypada Niedziela Chrztu Pańskiego. Pamiętajmy o wdzięczności Bogu za Sakrament Chrztu świętego i o rocznicy naszego chrztu.

2. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia, rozpoczyna się okres zwykły w ciągu roku. W naszej tradycji śpiewamy kolędy do 2 lutego Uroczystości Ofiarowania Pańskiego.

3. Pragnę bardzo podziękować: P. Renacie Łach i P. Joannie Dubaj za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły także ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień zapraszam kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

4. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

6. Jeśli ktoś z Państwa, chciałby wspomóc chorego Miłoszka, to można to uczynić wpłacając na konto: Bank Milenium Fundacja „Serca dla Maluszka” Tytułem: 1369 Miłosz Piasecki

7. Wizyta duszpasterska w tym czasie „koronawirusa” Zapraszam Państwa do kościoła na wspólną Mszę świętą o godzinie 17.00 w intencji rodzin i Boże błogosławieństwo. Plan kolędy znajduje się na stronie parafii i w gablocie ogłoszeń.

Poniedziałek, 11 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul Rynek od rodziny Wiejachów do rodziny Mazurów włącznie, oraz od rodziny Kałwów do końca.

Wtorek, 12 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian za kościołem i ul. Owocowa.

Środa, 13 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul. Koszycka.

Czwartek, 14 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul. Budzyńska.

Piątek, 15 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul.Szkolna przy drodze kazimierskiej.

Sobota, 16 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul. Górka.
Niech te spotkania i wspólna modlitwa – będą zawierzeniem Panu Bogu tego trudnego czasu i wyproszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla Was.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.
Na rozpoczynający się tydzień pragnę Was pobłogosławić.