Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu 28 lutego 2021r.

przez | 27 lutego 2021

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy w całej Polsce: Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki na Dzieło Pomocy „Ad Gentes”

2. Spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, dziś o godzinie 10.00. Na Mszy świętej zostaną poświęcone książeczki komunijne.

3. Za uczestniczenie w drodze krzyżowej i gorzkich żalach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Pragnę podziękować: P. Małgorzacie Kozik i P. Sylwii Chumikowska za posprzątanie naszej świątyni. I zaprosić do szczególnej troski o nasz kościół kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

6. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

7. W tym tygodniu przypada:
W czwartek Święto Św. Kazimierza, Królewicza;
W piątek Droga krzyżowa o godzinie 17.00;
W niedzielę Gorzkie żale po Mszy świętej o godzinie 12.00;

8.W tych dniach przypada pierwszy: czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadam przed Mszą świętą. Zapraszam Wszystkie Róże Różańcowe i chętnych w sobotę na Mszę świętą o godzinie 18.00 i Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi za wszystkie profanacje, bluźnierstwa Jej uczynione.

9. Spotkanie wszystkich ministrantów w czwartek o godzinie 17.00. Zachęcam natomiast tych, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu, a także panów chcących włączyć się w tę służbę Bogu.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, życząc zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Wszystkich świętych.

Na zakończenie pragnę Was pobłogosławić.

***********

1.Zakład Kominiarski Wieliczka zawiadamia Sołectwo wsi Cudzynowice, że w dniach od 2 do 4 marca 2021r. będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010r. W sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów.

2.Bezpłatne badanie komputerowe wzroku OPTO-BUS dnia 5 marca 2021 r. Parking przy Świetlicy Wiejskiej Donosy 76 od 9.00-10.00. Obowiązują zapisy pod nr tel. 690 070 902