Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu 07 marca 2021 r.

przez | 6 marca 2021

1. Dziś I Niedziele miesiąca, po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Zmiana Tajemnic Różańca świętego po porannej Eucharystii o godzinie 8.00. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się, abyśmy przeżywali sakrament pokuty i pojednania z odnowioną głębią, aby cieszyć się nieskończonym Miłosierdziem Bożym.

3. Za uczestniczenie w drodze krzyżowej i gorzkich żalach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Spowiadam zawsze przed Mszą świętą.

4. Pragnę podziękować: P. Zofii Cham i P. Danucie Kaczmarczyk za posprzątanie naszej świątyni. I zaprosić do szczególnej troski o nasz kościół kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

6. Rozpoczęta została inwentaryzacja cmentarza. W przygotowaniu jest strona internetowa cmentarza.

7. W tym tygodniu przypada:
W piątek Droga krzyżowa o godzinie 17.00;
W sobotę przypada VIII rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową;
W niedzielę Gorzkie żale po Mszy świętej o godzinie 12.00;

8. Nasze rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w dniach od 19 do 21 marca, tj. od piątku do niedzieli. Jeśli nie będzie dodatkowych obostrzeń ze względu na pandemię.

9. Przyszła już I rata na ubezpieczenie Kościoła. Jak co roku będziemy mogli złożyć ofiarę na ten cel.

10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, życząc zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Wszystkich świętych.

Za chwilę rozpoczniemy Adorację Najświętszego Sakramentu, a na zakończenie Was pobłogosławię.