Ogłoszenia na I Niedzielę po Narodzeniu Pańskim 26 grudnia 2021 r.

przez | 25 grudnia 2021

1. W dniu dzisiejszym 26 grudnia obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Kierując myśli ku Świętej Rodzinie, powierzamy Panu Bogu nasze rodziny.

2. Jutro przypada dzień imienin Ks. Biskupa Ordynariusza Jana Piotrowskiego, pamiętajmy o modlitwie za naszego Pasterza Diecezji Kieleckiej.

3. Pragnę podziękować P. Beacie i P. Zbigniewowi Kwaśniewskim, oraz P. Dawidowi Dusza za wysprzątanie naszej świątyni. Do kwiatów dołączyła P. Teresa Marzec.
Na następny tydzień proszę kolejne dwie rodziny z ul. Szkolnej w czwartek na godzinę 19.00.

4. W piątek 31 grudnia, w ostatnim dniu roku 2021 po Mszy świętej o godzinie 18.00 okolicznościowe nabożeństwo na zakończenie starego roku.

5. W sobotę Nowy Rok. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Światowy Dzień modlitw o pokój. Msze święte jak w Niedzielę.

6. Na kościół złożył ofiarę: Stanisław Adamusik

7. Za ogrzewanie naszej świątyni zapłaciłem 1079 zł

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. W tym tygodniu wspominamy:
W Poniedziałek święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
We Wtorek święto Świętych Młodzianków Męczenników;
W Sobotę uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

11. Wizytę duszpasterską w tym czasie pandemii będziemy przeżywać w następujący sposób: Będę Państwa zapraszał ulicami do kościoła na wspólną Mszę świętą w intencji rodzin i Boże błogosławieństwo. Tak jak to miało miejsce w poprzednim roku.

12. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Na rozpoczynający się tydzień pragnę Was pobłogosławić.
Wszyscy Święci – módlcie się za nami.