Ogłoszenia na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim, 02 stycznia 2022 r.

przez | 1 stycznia 2022

1. Dziś I Niedziela miesiąca. Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlimy się za wszystkie osoby, które doświadczają dyskryminacji i prześladowań na tle religijnym, aby znalazły w społeczeństwach uznanie własnych praw i ludzkiej godności. Po Mszy świętej o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca świętego.

2. Pragnę bardzo podziękować P. Katarzynie Bienias, P. Jolancie Kokosza, P. Beacie Brzezińskiej z synem Tomaszem za posprzątanie naszej świątyni. Na następny tydzień zapraszam kolejne dwie rodziny z ul. Szkolna w sobotę do południa.

3. W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Trzech Króli. Taca z tego dnia przeznaczona jest na cele misyjne. Msze święte jak w Niedzielę. Na każdej Mszy świętej poświęcenie kredy i kadzidła.

5. W tym tygodniu wspominamy;
W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego
W Piątek- Pierwszy piątek miesiąca, spowiedź przed Mszą św. o godzinie 17.30.

6. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

8. Wizytę duszpasterską w tym czasie koronavirusa będziemy przeżywać w następujący sposób: Będę Państwa zapraszał ulicami do kościoła na wspólną Mszę świętą o godzinie 17.00 w intencji rodzin i Boże błogosławieństwo. Plan kolędy znajduje się na stronie parafii i w gablocie ogłoszeń.
Poniedziałek, 03 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian Kamyszowa od P. Kobierskiej do rodziny P.Chumikowskich.

Wtorek, 04 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian Kamyszowa trzy rodziny mieszkające na”Górce”, oraz rodziny mieszkające nad rzeką.

Środa, 05 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian Kamyszowa od P.Zofii Cham do końca.

Piątek, 07 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian Błonia.

Sobota, 08 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul. Topolska.

Niech te spotkania i wspólna modlitwa – będą zawierzeniem Panu Bogu tego trudnego czasu i wyproszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla Was.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.