ŻYCZENIA ks. Proboszcza

przez | 24 grudnia 2021

Życzenia na Boże Narodzenie 2021 roku

 

Kochani moi Parafianie!
Drodzy Goście!
Bracia i Siostry przebywający na emigracji!

 

W tę Uroczystość Bożego Narodzenia, pragnę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. By Ten Boży Syn rodził się każdego dnia w sercach Waszych i sercach Waszych Rodzin. Niech Święta Rodzina z Nazaretu roztoczy szczególną opiekę nad Wami i błogosławi na drogach Waszego życia. Wpatrując się w postaci: Dzieciątka Jezus, podziękujmy Dobremu Stwórcy za dzieło Zbawienia dokonane w Jezusie Chrystusie, który się narodził. W Osobie Matki Najświętszej dostrzegajmy tę przedziwną pomoc i obronę, a widząc cichego Św. Józefa, jego troskę nad domem rodzinnym. Aby Wielka Rodzina, której na imię Kościół, na wzór Jezusa, Maryi i Józefa uczyła nas prawdziwej miłość, przemieniała nas i świat na ludzi odważnych, ludzi niezachwianej wiary.
Jako Pasterz Wielkiej Rodziny Naszej Parafii, życzę Wam w tych dniach, pięknego przeżywania Bożego Narodzenia w gronie najbliższych Osób.
Chorym i samotnym niosę pociechę i zapewniam o modlitwie.
Drogim Dzieciom i wyjątkowej Młodzieży wypraszam Bożą Mądrość, a Tym którzy poza granicami, ślę wyrazy głębokiej troski i Bożego błogosławieństwa.
Wszystkim! Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

 

Z darem codziennej modlitwy ks. Artur Jan Krążek