ogłoszenia: 6 września 2020 r., XXIII niedziela zwykła

przez | 6 września 2020
  1. Dziękuję rodzinom z Błonia i ul. Topolskiej za przygotowanie uroczystości dożynkowej.

2. Dzisiaj po Mszy Świętej porannej czciciele różańca świętego wymieniają tajemnice różańcowe. Intencja na wrzesień: o dary Ducha Świętego dla dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów w nowym roku szkolnym.

3. Dzisiaj na Mszy Świętej o godzinie 10.00, z racji rozpoczętego nowego roku nauki, zawierzamy Panu Bogu dzieci, młodzież, nauczycieli i katechetów. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

4. We wtorek po Mszy Świętej o godzinie 18.00 poświęcenie ziarna do siewu. 8 września, przypada Święto Narodzenia NMP, Matki Bożej Siewnej.

5. Obowiązkowe spotkania z kandydatami do bierzmowania: w poniedziałek i środę o godzinie 17.00. W sobotę o godzinie 12.00.

6. W następną niedzielę na Mszy Św. o g. 10.00 poświęcenie przyborów szkolnych i tornistrów dla dzieci klasy 0 i I.

7. Kościół na niedzielę przygotowały Beata Latos, Iwona Widłak, Agnieszka Prząda, Krystyna Krzysztofczyk. Na sobotę rano proszę kolejne dwie rodziny z ulicy Budzyńskiej.

8. Wychodząc z kościoła możemy kupić gazety katolickie: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

9. Solenizantów i jubilatów tego tygodnia otoczmy modlitwą.