ogłoszenia: 30 sierpnia 2020 r., XXII niedziela zwykła

przez | 4 września 2020
  1. Dzisiaj, na Mszy Świętej o godzinie 12.00 dziękujemy Panu Bogu za opiekę nad naszą parafią, szczęśliwe żniwa i błogosławieństwo jakim nas darzy w pracy na roli. Za przygotowanie zewnętrznej oprawy uroczystości dziękujemy rodzinom z Błonia i ulicy Topolskiej.

  2. W I piątek miesiąca Msza Św. o godzinie 17.00. Spowiedź od godziny 16.30. W tym dniu pamiętamy o misjonarzach diecezji kieleckiej.

  3. W następną niedzielę o godzinie 10.00. Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku nauki. Zapraszam do wspólnej modlitwy: rodziców, dzieci, młodzież, nauczycieli i katechetów.

  4. Obowiązkowe spotkanie z kandydatami do bierzmowania w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 18.00. W sobotę o godzinie 12.00. Obowiązkowe spotkanie z rodzicami kandydatów w następną niedzielę o godz. 12.00.

  5. Intencja dla Róż Różańcowych na wrzesień: o łaskę wiary i Bożej opieki dla dzieci młodzieży, nauczycieli i katechetów.

  6. Za przygotowanie kościoła na niedzielę dziękujemy: Edycie Baran, Janinie Urbańskiej i jej córce Agnieszce. Do kwiatów dołączyły Anna Szlembarska i Renata Mróz. Kolejka przechodzi na ulicę Budzyńską. Na sobotę rano proszę dwie rodziny z tej ulicy.

  7. Ofiary na kościół przekazali: Henryk Celuch, pewna osoba, i rodziny mieszkające w bloku nauczycielskim.

  8. Wychodząc z kościoła możemy kupić gazety katolickie: Gościa Niedzielnego i Niedzielę.

  9. Solenizantów i jubilatów tego tygodnia otoczmy modlitwą.