Ogłoszenia: 13 września 2020 r., XXIV Niedziela Zwykła

przez | 13 września 2020

1. Dzisiaj rozpoczyna się w polskim Kościele Tydzień Wychowania. Modlitwą i ewangeliczną postawą wszyscy próbujmy dawać młodemu pokoleniu przykład dobrego życia.

2. Dzisiaj ofiara składana na tacę przeznaczona jest na ratowanie śladów świętych miejsc związanych z życiem i działalnością Pana Jezusa w Ziemi Świętej. Ta składka została przeniesiona z Wielkiego Piątku tego roku.

3. Jutro uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. W sąsiedniej parafii w Kazimierzy Wielkiej odpust.

4. W piątek uroczystość Świętego Stanisława Kostki, patrona Polski, dzieci i młodzieży. O godzinie 1800 Msza św. Do udziału w niej zapraszam dzieci  z rodzicami, a także kandydatów do bierzmowania.

5. Spotkania z kandydatami do bierzmowania: w poniedziałek, środę, czwartek o godz. 1700, w sobotę spotkanie o godz. 1500.

6. Spowiedź kandydatów do bierzmowania i ich rodziców w sobotę o godz. 1600.

7. Kościół na niedzielę posprzątały: Monika Gaudym, Agnieszka Adamczyk  i Anna Adamczyk. Do kwiatów dołożyli się Janina Grzęda, Zofia Mikina oraz Włodzimierz Gałęziowski. Na następną niedzielę kościół przygotują kandydaci do bierzmowania i ich rodzice.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Wychodząc z kościoła można zabrać do domu Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

9. Ofiarę na ubezpieczenie kościoła przekazał Włodzimierz Dubaj.

10. Zakład Usług Kominiarskich w Wieliczce informuje, że w dniach  od 15 do 16 września w Cudzynowicach odbędzie się sezonowy przegląd  i czyszczenie przewodów kominowych.

11. Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy serdeczne życzenia.

12. Dziękuję za wszystkie modlitwy zanoszone za mnie do Miłosiernego Boga i dalej o nie proszę.