III Niedziela Wielkanocy, 14 kwietnia 2024 r.

przez | 13 kwietnia 2024

1. Komunikat ks. bp Ordynariusza Jana Piotrowskiego

2. W dniu dzisiejszym po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Dziś Niedziela Biblijna. Rozpoczynamy XVI Tydzień Biblijny pod hasłem: „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”

4. Pragnę podziękować: P.Ewie Kula i P.Annie i P.Natalii Janus za posprzątanie naszej świątyni. Złożyły ofiarę na kwiaty. Zapraszam do troski o nasz kościół kolejne dwie rodziny z ul. Rynek w sobotę do południu.

5. W dniu 18 kwietnia w czwartek przypada 26 rocznica święceń biskupich Księdza Biskupa Mariana Florczyka. Pamiętajmy w modlitwie o ks. Biskupie Marianie.

6. Na ubezpieczenie Kościoła ofiarę złożyli: pewna osoba, P.Kinga Obarzanek

7. Zapłaciłem rachunek z kościoła za ogrzewanie 2100,00zł.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. Został zabrany do odnowienia obraz Pana Jezusa z Ogrójca.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

12. Rocznicę I Komunii Świętej będziemy przeżywać 30 maja 2024 roku w Boże Ciało o godzinie 10.00.

Chrystus Zmartwychwstał Alleluja! Prawdziwie Zmartwychwstał Alleluja!