Diecezjalne Radio eM

przez | 3 lipca 2019

Drodzy Diecezjanie,

Z ogromną radością pragnę poinformować, że od dnia 1 lipca 2019 r. na terenie dekanatów buskiego, wiślickiego, nowokorczyńskiego, stopnickiego, pińczowskiego, skalbmierskiego, chmielnickiego i okolic rozpoczyna nadawanie Diecezjalne Radio eM.

Audycje i wiadomości przekazywane w tej rozgłośni zawierają treści chrześcijańskie oraz poruszają tematy z życia regionu i naszej diecezji. Zachęcam Was wszystkich do słuchania radia i budowania przez tę stację radiową diecezjalnej wspólnoty.

Diecezjalne Radio eM umożliwia wszystkim słuchaczom, a w szczególności osobom chorym, starszym i cierpiącym codzienny udział w przeżywaniu Mszy Świętej. Transmisji z kieleckiej Bazyliki katedralnej można słuchać od poniedziałku do piątku o godz. 6:30,
a w niedzielę o godz. 11:00.

Każdy może odnaleźć w Radiu eM bliskie sobie tematy. Polecam gorąco wyszukać
częstotliwość 91,8 FM, na której nadaje na Ponidziu Diecezjalne
Radio eM i słuchając go
budować diecezjalną wspólnotę.
 

Wszystkim Drogim Diecezjanom, a szczególnie osobom chorym, w podeszłym wieku i cierpiącym oraz wszystkim zaangażowanym w tworzenie naszej diecezjalnej rozgłośni radiowej z serca błogosławię.

Wasz biskup

Jan Piotrowski