Ogłoszenia na XVI Niedzielę zwykłą, 17 lipca 2022 r.

przez | 16 lipca 2022

1. Dziś przeżywamy XVI Niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2. Przebywającym na urlopie w naszej parafii czcigodnym Gościom i urlopującym Parafianom życzę miłego wypoczynku. Odwiedzając miejsca święte, przychodząc na mszę świętą w wakacyjne dni dbajmy o odpowiedni i godny strój.

3. Za tydzień po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów. Będziemy modlić się za kierowców i użytkowników dróg.

4. Pragnę bardzo podziękować Rodzicom Państwa Młodych i Nowożeńcom za posprzątanie naszej świątyni. Zapraszam w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

5. Szóstego sierpnia wyruszy na Jasną Górę Piesza Kielecka Pielgrzymka. Zachęcam do udziału w pielgrzymce.

6. Wśród tych, którzy złożyli ofiarę na ubezpieczenie kościoła są: Paweł Nurkowski

7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” jest wyłożona na ławce.

8. Na poświecenie pól ofiarę złożyli: Nurkowski Paweł

10. W tym tygodniu wspominamy:
W środę wspomnienie błogosławionego Czesława, prezbitera
W czwartek wspomnienie św. Apolinarego, biskupa i męczennika
W piątek święto Św. Marii Magdaleny
W sobotę Święto Św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.