Ogłoszenia na XIV Niedzielę zwykłą, 3 lipca 2022 r.

przez | 2 lipca 2022

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic różańca świętego. Intencja dla Róż Różańcowych na miesiąc lipiec: Modlimy się za osoby starsze, które są korzeniami i pamięcią narodu, aby ich doświadczenie i mądrość pomagały najmłodszym patrzeć w przyszłość z nadzieją i odpowiedzialnością. Po Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Przebywającym na urlopie w naszej parafii czcigodnym Gościom i urlopującym Parafianom życzę miłego wypoczynku. W czasie wakacji nie zapominajmy o mszy świętej niedzielnej i codziennym porannym i wieczornym pacierzu. Odwiedzając miejsca święte, przychodząc na mszę świętą w wakacyjne dni dbajmy o odpowiedni i godny strój pasujący do miejsca świętego.

3. Pewna osoba ufundowała dla kościoła „cyborium,” jako wotum wdzięczności za otrzymane łaski za wstawiennictwem Wszystkich Świętych. Bóg zapłać.

4. Pragnę bardzo podziękować P. Jolancie Jamrozy i P. Patrycji Żwirek za posprzątanie naszej świątyni. Zapraszam do troski o nasz kościół w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

5. Wśród tych, którzy złożyli ofiarę na ubezpieczenie kościoła są: Andrzej Dymek, pewna osoba,

6. Na Stolicę Apostolską została złożona ofiara w wysokości 180 zł

7. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary.

8. W tym tygodniu wspominamy:
W środę wspomnienie Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
W piątek wspomnienie Św. Jana z Dukli, prezbitera

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej, jest wyłożona na ławce.

10. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.

Wszyscy Święci – módlcie się za nam