Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego, 9 stycznia 2022 r.

przez | 8 stycznia 2022

1. Dziś przypada Niedziela Chrztu Pańskiego. Pamiętajmy o wdzięczności Bogu za Sakrament Chrztu świętego i o rocznicy naszego chrztu.

2. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia, rozpoczyna się okres zwykły w ciągu roku. W naszej tradycji śpiewamy kolędy do 2 lutego Uroczystości Ofiarowania Pańskiego.

3. Pragnę bardzo podziękować: P. Wiesławowi Kasza i P. Cecylii i P. Robertowi Błaszczuk za posprzątanie naszej świątyni. Złożyli również ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień zapraszam dwie rodziny z ul. Kazimierskiej w sobotę do południa.

5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

6. Wizyta duszpasterska w tym czasie „pandemii” Zapraszam Państwa do kościoła na wspólną Mszę świętą o godzinie 17.00 w intencji rodzin i Boże błogosławieństwo. Plan kolędy znajduje się na stronie parafii i w gablocie ogłoszeń.

Poniedziałek, 10 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul Rynek od rodziny P.Wiejachów do rodziny P.Mazurów włącznie, oraz od rodziny P.Kałwów do końca.

Wtorek, 11 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian za kościołem i ul. Owocowa.

Środa, 12 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul. Koszycka.

Czwartek, 13 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul. Budzyńska.

Piątek, 14 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul.Szkolna przy drodze kazimierskiej.

Sobota, 15 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul. Górka.
Niech te spotkania i wspólna modlitwa – będą zawierzeniem Panu Bogu tego trudnego czasu i wyproszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla Was.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.
Na rozpoczynający się tydzień pragnę Was pobłogosławić.