Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Post, 3 marca 2024 r.

przez | 2 marca 2024

1. Intencja dla Róż różańcowych: Modlimy się, aby osoby, które w różnych częściach świata ryzykują życie dla Ewangelii, inspirowały Kościół swoją odwagą i swoim misyjnym zapałem. Po Mszy o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca świętego.

2. Spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej dziś o godzinie 10.00.

3. Przeżywamy III Niedzielę Wielkiego Postu, to zarazem I niedziela miesiąca marca, po Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Zapraszam na następny tydzień dwie rodziny z ul. Błonie w sobotę do południa.

5. Na ubezpieczenie kościoła złożył ofiarę P.Andrzej Dymek

7. W tym tygodniu przypada:
-w poniedziałek święto, Św. Kazimierza, Królewicza
-w czwartek wspomnienie świętych męczennic Parpetuy i Felicyty
-w piątek o 17.00 Droga krzyżowa
-w sobotę wspomnienie św. Franciszki Rzymianki, męczennicy
-w niedzielę Gorzkie żale po Mszy świętej o godzinie 12.00;

8. Nasze Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy w dniach od 15 do 17 marca, tj. od piątku do niedzieli. Poprowadzi je ks. Łukasz Bielat.

9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

10. W piątek 8 marca przypada Dzień Kobiet. Modlimy się za wszystkie Panie, proszą dla nich o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.