Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu, 5 marca 2023 r.

przez | 4 marca 2023

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy w całej Polsce: Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki na Dzieło Pomocy „Ad Gentes”

2. Spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, dziś o godzinie 10.00. Na Mszy świętej zostaną poświęcone książeczki komunijne.

3. Intencja dla Róż różańcowych: Modlimy się za tych, którzy cierpią z powodu zła wyrządzonego im przez członków wspólnoty kościelnej, aby właśnie w Kościele znaleźli konkretną odpowiedź na swój ból i swoje cierpienia. Po Mszy o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca świętego.

4. Pragnę bardzo podziękować: rodzinie Szwedów i rodzinie Kruszyńskich za posprzątanie naszej świątyni. Do kwiatów dołączyła rodzina Nowaków. Na następny tydzień zapraszam kolejne dwie rodziny z ul. Koszycka w sobotę do południa.

5. Na ubezpieczenie kościoła złożyli ofiarę: pewna osoba, Kazimierz Widłak, Elżbieta Swat;

7. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

8. W tym tygodniu przypada:
we wtorek wspomnienie świętych męczennic Parpetuy i Felicyty
w czwartek wspomnienie św. Franciszki rzymianki, zakonnicy
w piątek Droga krzyżowa o godzinie 17.00;
w niedzielę Gorzkie żale po Mszy świętej o godzinie 12.00;

9. Z racji I Niedzieli miesiąca marca, po Eucharystii adoracja Najświętszego Sakramentu.

10. Zachęcam do obejrzenia filmu pt. „Opiekun”, który w kinach jest już od 24 lutego.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.