Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu, 13 marca 2022 r.

przez | 12 marca 2022

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy w całej Polsce: Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Będziemy mogli złożyć ofiarę do puszki na Dzieło Pomocy „Ad Gentes”

2. Spotkanie Rodziców i Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, dziś o godzinie 10.00. Na Mszy świętej zostaną poświęcone książeczki komunijne.

3. Za uczestniczenie w drodze krzyżowej i gorzkich żalach możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Pragnę zaprosić do szczególnej troski o nasz kościół kolejne dwie rodziny z ul. Budzyńskiej w sobotę do południa.

5. Na kościół złożyła ofiarę pewna osoba.

7. W następną niedzielę taca będzie przeznaczona na ogrzewanie naszego kościoła.

8. W tym tygodniu przypada:

W piątek Droga krzyżowa o godzinie 17.00;
W sobotę uroczystość Św. Józefa Oblubieńca N. M. P.
W niedzielę 20 marca Gorzkie żale przed Mszą świętą o godzinie 12.00;

9. Caritas Kielecka organizuje „Paczka dla Ukrainy.” Kartony na taką paczkę można odebrać w zakrystii. Nie powinna przekraczać 18 kg, nie wkładamy starych ubrań. Przygotowaną paczkę dostarczamy do punktu „Caritas” w Kielcach na ul. Ściegiennego 499, lub w Proszowicach na ul. Kolejowa 4.

10. Zachęcam do Adoracji Najświętszego Sakramentu w Czwartek od 17.30 do 18.00 w intencji pokoju.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, życząc zdrowia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Wszystkich świętych.