Ogłoszenia na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim

przez | 2 stycznia 2021

1. Dziś I niedziela miesiąca. To wspólna Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy świętej o godzinie 8.00 zmiana tajemnic różańca.

2. Pragnę bardzo podziękować Weronice i Kamilowi Chrzan i Grzegorzowi Tytko za posprzątanie naszej świątyni. Złożyli także ofiarę na kwiaty. Na następny tydzień zapraszam kolejne dwie rodziny z Kamyszowa w sobotę do południa.

3.W środę 06 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Taca z tego dnia przeznaczona jest na cele misyjne. Msze święte jak w Niedzielę. Na każdej Mszy świętej poświęcenie kredy.

4. Pragnę poinformować, że intencje są już publikowane w internecie, a także wywieszane w gablocie parafialnej.

5. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary na tacę.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

7. W tym tygodniu wspominamy:
W środę – Uroczystość Objawienia Pańskiego
W czwartek – Pierwszy czwartek miesiąca;

8. Wizytę duszpasterską w tym czasie koronavirusa będziemy przeżywać w następujący sposób: Będę Państwa zapraszał ulicami do kościoła na wspólną Mszę świętą o godzinie 17.00 w intencji rodzin i Boże błogosławieństwo. Plan kolędy znajduje się na stronie parafii i w gablocie ogłoszeń.

Poniedziałek, 04 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian Kamyszowa od P. Kobierskiej do rodziny Chumikowskich.

Wtorek, 05 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian Kamyszowa trzy rodziny mieszkające na”Górce”, oraz rodziny mieszkające nad rzeką.

Czwartek, 07 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian Kamyszowa od P.Zofii Cham do końca.

Piątek, 08 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian Błonia.

Sobota, 09 stycznia -Msza święta o godzinie 17.00 dla Parafian z ul. Topolska.
Niech te spotkania i wspólna modlitwa – będą zawierzeniem Panu Bogu tego trudnego czasu i wyproszą opiekę i Boże błogosławieństwo dla Was.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.