Ogłoszenia na I Niedzielę po Narodzeniu Pańskim

przez | 26 grudnia 2020

1.W dniu dzisiejszym 27 grudnia obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Kierując myśli ku Świętej Rodzinie, powierzamy Panu Bogu nasze rodziny. Na Mszy świętej o godzinie 12. 00 małżonkowie naszej parafii odnowią swoje przyrzeczenia małżeńskie.

2.Dziś przypada dzień imienin Ks. Biskupa Ordynariusza Jana Piotrowskiego, pamiętajmy o modlitwie za naszego Pasterza Diecezji Kieleckiej.

3.Wyjątkowo w środę 30 grudnia zapraszam kolejne dwie rodziny z Kamyszowa.

4.W czwartek 31 grudnia, w ostatnim dniu roku 2020 po Mszy świętej o godzinie 18.00 okolicznościowe nabożeństwo na zakończenie starego roku.

5.W piątek Nowy Rok. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Światowy Dzień modlitw o pokój. Msze święte jak w Niedzielę.

6.Bardzo proszę, aby do zakrystii zgłosiły się te osoby, które zamówiły Mszę świętą w tym tygodniu.

7. BÓG ZAPŁAĆ za złożone ofiary na tacę i przesłane na konto parafii.

8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej „Gościa niedzielnego” i „Niedzieli”

9. W tym tygodniu wspominamy:
W poniedziałek Świętych Młodzianków Męczenników;
W sobotę Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów kościoła;
To zarazem pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę po Mszy świętej o 18.00 nabożeństwo wynagradzające Pierwszych Sobót Miesiąca, o które prosiła Matka Boża. Intencja dla Róż Różańcowych: Modlitwy za ewangelizację – o braterstwo ludzkie.

10. Wizytę duszpasterską w tym czasie koronavirusa będziemy przeżywać w następujący sposób: Będę Państwa zapraszał ulicami do kościoła na wspólną Mszę świętą w intencji rodzin i Boże błogosławieństwo.

11. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny, albo imieniny, a także jubilatom życzę Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Wszystkich Świętych.

Wszyscy Święci – módlcie się za nami.

Na rozpoczynający się tydzień pragnę Was pobłogosławić.