Kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów

przez | 20 stycznia 2018

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej w Kielcach zaprasza osoby chcące filmować lub wykonywać zdjęcia podczas uroczystości religijnych w kościołach, na przygotowujący do tego Kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów.

Odbędzie się on w auli Kurii Diecezjalnej w piątek 9 lutego 2018 r. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Należy przynieść zdjęcie o wymiarach 3,5 x 2,5 cm. Koszt 100 zł. (kurs, certyfikat i legitymacja).

Za prowadzenie Kursów odpowiedzialny jest ks. Łukasz Zygmunt (tel. 502-429-800). Nie są potrzebne wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy na spotkaniu.

Przypominamy iż Konferencja Episkopatu Polski wydała w ubiegłych latach stosowne dokumenty. Nikt bez ważnego certyfikatu i aktualnej legitymacji (na odwrocie jest data i pieczęć Kurii Diecezjalnej) nie może wykonywać zdjęć i filmów w budynkach sakralnych podczas mszy św. i nabożeństw.

Ks. dr Mirosław Cisowski
DYREKTOR DUSZPASTERSTWA