W związku z tym, że władze państwowe zniosły limity osób mogących uczestniczyć w Mszach Świętych,ks. Biskup Kielecki Jan Piotrowskiodwołujez dniem 1 czerwca 2020 r. udzieloną dyspensę od obowiązku udziału w Mszy Świętej w niedzielę i święta nakazane.Tym samym nieobecność na Mszach Świętych w niedzielę należy traktować jako grzech przeciw III przykazaniu.
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.