Świąteczne życzenia.

Życzenia na Boże Narodzenie 2020 roku

Kochani moi Parafianie!
Drodzy Goście!
Bracia i Siostry przebywający na emigracji!

W tym wyjątkowym Dniu Narodzin Bożego Syna Jezusa Chrystusa, pragnę Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Chrystus nam się narodził! Niech ta Boża Prawda, stanie się początkiem wzmocnienia naszej wiary. Pełni ufności klękamy przed Bogiem i w duchu pokory prosimy Boże Dziecię, aby chroniło nas przed wszelkim złem i niebezpieczeństwem tego laickiego świata. Chciejmy bez lęku podziękować Dobremu Stwórcy za dzieło Zbawienia, dokonane w Jezusie Chrystusie, który się narodził. Jest On Księciem pokoju i pragnie naszej miłości w tych trudnych czasach. Aby pokój i wzajemna miłość przemieniała nas i świat na ludzi broniących wiary i kochających Boga i drugiego człowieka.
Jako Pasterz Wielkiej Rodziny Naszej Parafii, życzę Wam w tych dniach, pięknego przeżywania Bożego Narodzenia w gronie najbliższych Osób.
Chorym i samotnym niosę pociechę i zapewniam o modlitwie.
Uśmiecham się do Dzieci i Młodzieży i proszę o Bożą Mądrość, a Tym którzy poza granicami, ślę wyrazy głębokiej troski i Bożego błogosławieństwa.
Wszystkim! Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!

Z darem codziennej modlitwy ks. Artur Jan Krążek