Kościół jest piękny, bo pielgrzymuje

przez | 12 listopada 2016

Kościół jest piękny, bo pielgrzymuje. Nie stoi w miejscu. Nie siedzi na kanapie w ciepłym pokoju. Kościół ma swój cel. Wieczność czeka na każdego z nas. Na drogach pielgrzymowania Bóg stawia ludzi świętych. Krakowskie Łagiewnickie Sanktuarium jest znakiem Miłosierdzia Bożego i świadków miłości Boga. Św. Faustyna i św. Jan Paweł II patronują Łagiewnikom. Na zakończenie Roku Miłosierdzia  w sobotę 12 listopada 2016r. odbyła się Diecezjalna Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Byliśmy tam, modląc się za całą naszą parafię. Bo jak zostać w domu gdy pielgrzymuje Kościół…? Rzesze ludzi, kolejki do konfesjonałów, msza święta pod przewodnictwem ks. biskupa Jana Piotrowskiego,dziesiątki kapłanów, nabożeństwo Drogi Krzyżowej, Koronka do Bożego Miłosierdzia w Godzinie Miłosierdzia…osobiste modlitwy…

Nic nie odda klimatu pielgrzymowania…

Bóg bogaty w miłosierdzie czeka na każdego z nas….

(zapraszamy do galerii )