Ogłoszenia na XXIX Niedzielę zwykłą, 20 października 2024 r.

przez | 19 października 2024

1. W dniu dzisiejszym przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, a dzisiejsza taca przeznaczona jest do dyspozycji Ojca Świętego na cele misyjne. Naszą modlitwą obejmujemy szczególnie naszych księży posługujących na misjach w różnych częściach świata.

2. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A w niedzielę po sumie o godzinie 12.00.

3. Chcę bardzo podziękować P.Annie chaber, P.Elżbiecie Swat i P.Dariuszowi Widłak za posprzątanie naszego kościoła, oraz piękne kwiaty do których dołączyła P.Bożena Ryńca. Zgrabili i wywieźli liście z terenu wokół kościoła. Zapraszam w tym tygodniu rodziców i narzeczonych w ustalonym terminie.

4. Słowo podziękowania kieruję do P.Agnieszki Sobieraj za systematyczne koszenie trawy wokół kościoła i na plebanii.

5. Wyrażam moją wdzięczność również P.Łukaszowi Cichemu z Kamyszowa za wykonanie włazu do studzienki na cmentarzu i metalowych wieszaków na stare i nowe ornaty.

6. Zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach.

7. Ponawiam prośbę, aby nie robić śmietnika z parkingu na cmentarzu. A znicze, sztuczne kwiatki wrzucajmy do zielonego kontenera.

8. W Dniu Papieskim została złożona ofiara 439,00 zł, którą wpłaciłem na konto Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”

9. Na ubezpieczenie kościoła złożyli ofiary: rodziny P.Kruszyńskich, P.Brahmów i P.Baumanów, oraz Zespół Placówek Szkolno-Wychwawczo-Rewalidacyjnych z Cudzynowic, pewna osoba

11. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
we wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II
w środę wspomnienie św. Jana Kapistrana, prezbitera

12. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych
i przebywających w szpitalach.