Ogłoszenia na XXIII Niedzielę zwykłą, 8 września 2024 r.

przez | 7 września 2024

1. Dzisiaj przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą.

2. Pragnę bardzo podziękować P.Iwonie Widłak, P.Beacie Latos i P.Agnieszce Prząda za posprzątanie naszego kościoła, oraz piękne kwiaty do których dołączyła P.Krystyna Krzysztofczyk Zapraszam w tym tygodniu kolejne dwie rodziny z ul. Budzyńskiej w sobotę do południa.

3. Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach składa podziękowanie za okazaną modlitwę i złożone ofiary na Seminarium.

4. Ofiarę na ubezpieczenie kościoła złożyła: pewna rodzina, P.Ewa Kuc, P.Grzegorz Latos

6. W sobotę 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, Odpust w Kazimierzy Wielkiej.

7. W tym tygodniu w liturgii kościoła wspominamy:
-w czwartek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi
-w piątek wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, bp i doktora Kościoła
-w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego

8. Za tydzień w niedzielę o godzinie 10.00 poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych dla dzieci klas pierwszych i zerówki.

9. Próba młodzieży przed bierzmowaniem w środę 11 września i czwartek 12 września o godzinie 16.45

10. Zachęcam do czytania: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.