Ogłoszenia na XXVII Niedzielę zwykłą, 6 października 2024 r.

przez | 5 października 2024

1. Przeżywamy XXVII niedzielę zwykłą, Po Mszy św. o godzinie 8.00 zmiana tajemnic Różańca świętego. Intencja dla Róż Różańcowych na miesiąc październik. Modlimy się, aby Kościół Katolicki nadal cieszył się szacunkiem i miłością wiernych.

2. Różaniec codziennie o godzinie 17.30 przed Mszą świętą wieczorną. A dziś w niedzielę po sumie o godzinie 12.00. W poszczególne dni tygodnia będziemy się modlić za różne stany, grupy społeczne z naszej parafii. Intencje na różaniec są podane w intencjach Mszy świętych. Zapraszam!

3. Chcę bardzo podziękować rodzinom Adamczyków i Chamerskich za posprzątanie naszego kościoła, oraz piękne kwiaty do których dołączyły rodziny Nartowskich i Leśniowskich. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z ul. Budzyńskiej w sobotę do południa.

4. Jutro w poniedziałek zapraszam tych rodziców i dzieci z klasy trzeciej chcących przystąpić do I Komunii świętej w naszej Parafii, na godzinę 17.00.

5. Zbliża się miesiąc listopad, zachęcam do modlitwy za zmarłych w wypominkach. Pamiętajmy o tych, którzy już odeszli do wieczności.

6. Na ubezpieczenie kościoła złożyła ofiarę pewna osoba.

7. Na powodzian została złożona ofiara 4028,00 złotych i przekazana do „Caritas’ Diecezji Kieleckiej.

9. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

w poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
w środę wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, bp Patrona Diecezji
w piątek wspomnienie św. Jana XXIII, papieża
w sobotę wspomnienie bł. Jana Beyzyma, prezbitera

10. Za tydzień będziemy przeżywać XXIV Dzień Papieski.

11. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.