Ogłoszenia na XXV Niedzielę zwykłą, 22 września 2024 r.

przez | 21 września 2024

1. Komunikat Ks. Bp Ordynariusza Jana Piotrowskiego.

2. Pragnę bardzo podziękować wszystkim rodzicom młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania za wykonane prace i posprzątanie naszego kościoła, oraz piękne kwiaty jaki i dekorację na jutrzejsze uroczystości. Zapraszam w tym tygodniu dwie rodziny z ul.Budzyńskiej w sobotę do południa.

3. W dniu jutrzejszym, 23 września Biskup Pomocniczy Andrzej Kaleta udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania o godzinie 17.00. Polecajmy ich naszej modlitwie.

4. Zapraszam wszystkich ministrantów w strojach liturgicznych na uroczystość bierzmowania.

5. Na ubezpieczenie kościoła złożyli ofiarę: pewna rodzina, P.Grzegorz Dubaj

7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w poniedziałek wspomnienie św. o.Pio z Pietrelciny, prezbitera
w czwartek święto Rocznicy Poświecenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach
w piątek wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, prezbitera
w sobotę św. Wacława, męczennika

8. Od przyszłego tygodnia będzie można zamawiać Msze święte na rok 2025. Proszę już teraz pomyśleć o rocznicach i jubileuszach.

19. Pamiętam w moich modlitwach o solenizantach i jubilatach, a także o wszystkich chorych i przebywających w szpitalach.