ogłoszenia: 5 maja 2019r., III niedziela wielkanocna,

1. Miesiąc maj, w naszej polskiej tradycji naznaczony jest modlitwą razem z Maryją, Matką Jezusa. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 19.00. W niedzielę przed sumą o 11.45.

2. W niedzielę, 5 maja przypada 200. rocznica urodzin Stanisława Moniuszki. Podczas mszy św. zaśpiewamy pieśń „Ojcze z niebios”. Muzykę do tej pieśni skomponował Stanisław Moniuszko, pełniący w latach 1840 -1858 posadę organisty w kościele pw. św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty w Wilnie.

.

3. Dziś Niedziela Biblijna. Odnawiamy swoją miłość do księgi Pisma Świętego. Po mszy świętej otrzymamy kartkę z zachętą do odnalezienia wyznaczonego tekstu z Pisma Świętego i przeczytania go.

4. Dzisiaj o godzinie 17.00 poświęcenie pól w Kamyszowie.

5. Spotkania przygotowujące dzieci do I Komunii Świętej, codziennie o godzinie 18.00.

6. Ofiarodawcy minionego tygodnia: z racji poświęcenia pól Zofia Mol; ofiarę na kościół i ofiarę kolędową przekazali: Andrzej Latos, Barbara Walasek, Wacław Adamusik; na ubezpieczenie kościoła: Zofia Mol, Józef Latos, Andrzej Latos.

7. W imieniu parafian dziękuję za posprzątanie kościoła, wykoszenie trawy i ofiarę: Monice Gaudym, Annie Adamczyk, Agnieszce Adamczyk. Na sobotę proszę dwie rodziny.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia.